RADZIECKIE BOKSERY

ROBERT STOROZUM

O mnie

O mnie - Opinie - Partnerzy

Trochę z mojego życia.

Przygodę z popularnymi teraz 'ruskami' rozpocząłem ponad 20lat temu kiedy to jeszcze za bardzo nie było wyboru w motorach a miłość do dwóch kółek już kwitła w sercu. Wtedy to już miałem swoje pierwsze K-750. Z biegiem czasu przewijały się przez moje ręce różne motory, ale sentyment do bokserów pozostał i kilka lat temu powróciłem do początków  i znowu ujeżdżam Kaśkę :)

Grunt do dobra zabawa

Z racji że w Mogilnie nie brakuje osób podobnych do mnie, stworzyliśmy grupę zapaleńców i regularnie testujemy możliwości naszych bokserów podczas wyjazdów w trudny teren z dala od asfaltu. Nasza grupa nazywa się "K-750 Mogilno", a nasze wypady w teren możesz śledzić na naszym profilu na facebooku.

Naprawiamy, Szykujemy

Boksery to ogólnie niezawodne maszyny, ale czasami bzdura potrafi unieruchomić najlepszy motor. Lata doświadczeń pozwalają mi niejednokrotnie szybko usuwać drobne usterki, między innymi dlatego wszystkie motory które oferuję odpalają i jeżdżą. W internecie jest pełno tzw. "okazji" różnych motorów, które później nie chcą odpalić albo mają napęd do naprawy. Taka super okazja przekształca się później w super wtopę. Kupując motory ode mnie unikniesz tego. Gwarantuje że po zakupie będziesz zadowolony

Dobre Opinie Klientów

Nie ma nic dla mnie większego znaczenia niż dobra opinia w interesie. Bo najważniejsze jest to że z każdym sprzedanym motocyklem powiększa się grono miłośników bokserów. Zawsze staram się dokładnie opisywać i pokazywać mocne i słabe strony każdego motocykla który sprzedaję. Każda maszyna po kilkadziesiąt lat, więc każdy wie jak łatwo się można przejechać na takim motorze.
Łatwo mnie spotkać w facebookowych grupach miłośników: "Rosyjskie Motocykle", "Motocykle Dniepr*M72*MW*URAL*IŻ", "K-750 Mogilno" , tam służę wiedzą, poradami, ogłaszam swoje maszyny na sprzedaż jak również udostępniam części, które inni poszukują. Poniżej kilka zrzutów komentarzy innych użytkowników grup na mój temat i motocykli które sprzedaję. Każdego dnia tych opinii przybywa, co mnie bardzo cieszy i za co serdecznie wszystkim dziękuję

Partnerzy

Moja dewiza: nie zdobędziesz świata w pojedynkę. Każdy dobry biznes powinien opierać się na dobry partnerstwie. W tej chwili współpracuję już z kilkoma partnerami handlowymi w Polsce i za granicą, jednym z nich jest Kamil Kurzak, wielki miłośnik i zapaleniec na ruski. Jestem otwarty na nowe kontakty i kanały sprzedaży motocykli, osoby zainteresowane poważną współpracą zachęcam do kontaktu mailowego, telefonicznego lub najlepiej bezpośredniego. Zapraszam :)

Profesjonalny remont i renowacja motocykli

Tomasz Nowak - Trzemeszno 62-240
Tel. 661-509-761

Szybki Kontakt

RADZIECKIE BOKSERY
Robert Storozum

tel 508-211-882

ul. Leśna 4
88-300 Mogilno